E-Katip Nedir ?

E-Katip online icra takip programı, avukatların icra takiplerini kolayca başlatabilmeleri ve takibin başlangıcından kapanmasına kadar geçen süreç içerisinde tahsilat, haciz, satış vb. girdileri basit ve pratik olarak kayıt altına alabilmeleri için tasarlandı.

Neden E-Katip ?
Birçok avukatın danışmanlığı doğrultusunda titizlikle hazırlanmış bir icra takip programı olan e-Katip, bir icra programında olması gereken tüm özellikleri kapsaması bakımından profesyonel, web üzerinden kullanılması dolayısıyla ofis dışında, evde ya da her nerede olursanız olun internete bağlandığınız her yerde çalışabilme olanağıyla da size özgürlük sunar.

Ofisinizde sabahlamayın…
Artık ofisinizde sabahlamayın. Sabit bilgisayarınızda çalıştığınız programlara mahkûm olmayın. Evinizde, adliyede, tatilde, seyahatte, iş gezilerinizde programınız her zaman yanınızda. Artık her yer sizin ofisiniz.

E-Katip varken başka programlara ihtiyacınız yok. Çünkü E-katip size uzmanı olduğu icra takibi alanında ihtiyacınız olan her şeyi sağlayacaktır. Yalnız takip başlatmakla kalmayacak, takip sonrası sürecini de (haciz-tahsilat vb.) kayıt altına almanızı sağlayacaktır. İnternetin kullanım kolaylığı profesyonellikle buluştu.